Photler – fotografia podróżnicza nigdy nie wyglądała lepiej
, / 906 0

Photler – fotografia podróżnicza nigdy nie wyglądała lepiej

SHARE
Photler – fotografia podróżnicza nigdy nie wyglądała lepiej

PHOTLERwww.photler.com, Poznań

Photler jest produktem agencji interaktywnej Crafton, który powstał z myślą o fotografach i podróżnikach. Wykorzystując jeden z dostępnych, nowoczesnych szablonów, samodzielnie stworzymy stronę internetową z możliwością sprzedaży swoich zdjęć.

Jak mówi sam pomysłodawca serwisu, Piotr Kulczycki, – Stworzenie profesjonalnego portfolio, było niesamowicie istotnym momentem w mojej karierze fotografa. Styl strony i publikowane na niej zdjęcia, zwróciły uwagę entuzjastów podróży i fotografów. Jak wyjaśnia Piotr, było to inspiracją do zbudowania narzędzia dającego pozostałym fotografom takie same możliwości. Tak narodził się Photler.

Indywidualizm

Photler oferuje atrakcyjne szablony stron www, które możemy modyfikować wg własnych preferencji, interaktywną mapę świata, do której w prosty sposób „przypniemy” nasze galerie, oraz możliwość wzbogacenia swojej strony o bloga, na którym możemy podzielić się naszymi doświadczeniami z podróży.

Photler_photo_1

Inspiracja

Jednym z głównych celów Photler (oprócz kreowania stron portfolio), jest inspirowanie swoich użytkowników do dalszych wypraw – tłumaczy Piotr Kulczycki. Photler prowadzi również bloga, który jest podróżą przez świat marketingu dla fotografów. Zamieszczane tam treści pomogą im zbudować własny, profesjonalny wizerunek. Jest to niesamowicie istotny, lecz często pomijany aspekt ich pracy.

Promocja

Photler codziennie promuje fotografie swoich użytkowników, poprzez wybór galerii dnia. Portal posiada również konto na Facebooku i Instagramie. Tam również odbywa się promocja zdjęć użytkowników. Wszystko by pomóc fotografom w zdobywaniu rozgłosu.

Intuicyjność

Photler był testowany miesiącami przez profesjonalnych fotografów, w celu zapewnienia swoim użytkownikom jak największej prostoty użytkowania.

Obecnie, do wyboru mamy jeden z 3 planów subskrypcyjnych: Basic, Standard i Premium. Nie musimy się jednak zobowiązywać do niczego od samego początku. Podczas 14-dniowego okresu próbnego można sprawdzić, czy Photler spełnia wszystkie nasze wymagania, zupełnie za darmo. Jeśli więc chcielibyśmy prezentować swoje zdjęcia całemu światu w profesjonalny sposób to czas odwiedzić: http://photler.com.

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article