SGW #16 Future Farms
, / 1020 0

SGW #16 Future Farms

SHARE
SGW #16 Future Farms

SGW_future_farmsData: 8 Grudnia 2016 , 17:00 – 20:00

Adres: SGGW, ul. Nowoursynowska 161F, k. DS “Feniks”, 02-787 Warszawa

Bilety: https://www.startupgrind.com/events/details/startup-grind-warsaw-presents-agritech-csato-szydelko-mazuryk-czech-appelar-rolnikon-fundingbox-sggw#/

Facebook event: https://www.facebook.com/events/653581708123881/

#RolnictwoPrecyzyjne #PrecisionAgriculture #InteligentneRolnictwo #SmartAgriculture

Od września planowaliśmy event w temacie przewodnim “Future Farms” i ostatecznie zdecydowaliśmy się go poprowadzić 8 grudnia.

Porozmawiamy o tym jak rozwija się technologiczny biznes dla gospodarstw rolnych, czy codziennością jest już u nas #SmartAgriculturestosowanie dronów czy aplikacji mobilnych do monitorowania upraw. Poznamy wyzwania z jakimi borykają się technologiczni przedsiębiorcy w Polsce i na Węgrzech. Przedstawimy też nowy akcelerator dla startupów #AgriTech i #FoodTech.

Moimi gośćmi będą:

1) Csaba Csató – założciel Appelar#Startupa z Węgier, wspomagającego małe i średnie gospodarstwa rolne

2) Dariusz Szydełko – założyciel RolnikON, doświadczonej #Firmywspomagającej zarządzanie dużymi gospodarstwami rolnymi

3) Tomasz Mazuryk – partner FundingBox.com#Inwestora który w ramach akceleratora ScaleUp planuje przeznaczyć kapitał na rozwiązania technologiczne dla gospodarstw rolnych

4) Łukasz Czech – przewodniczący SS SGGW / Warsaw University of Life Sciences, który wystąpi w roli #Eksperta zorientowanego w rozwiązaniach technologicznych dla rolnictwa dostępnych na polskim i zagranicznym rynku

Jeśli interesuje Cię temat inteligentnego rolnictwa i rozwiązań dla tego rynku – zarówno w zakresie ich używania jak i tworzenia – nie może Cię zabraknąć.

Wśród gości obecni będą eksperci i studenci kierunków rolniczych, którzy mają pomysły i szukają technologicznych kandydatów na co-founderów. Może to właśnie tu rozpocznie się Twój najlepszy projekt.

Precision_Agriculture

Agenda:

17:30 pm Networking
18:00 pm Firechat with Startup
18:30 pm Firechat with Enterprise
19:00 pm Networking break
19:15 pm Firechat with Investor
19:45 pm Firechat with Exptert
20:15 pm Networking

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article