Nais – Innowacyjny system do motywowania i nagradzania pracowników
, / 932 0

Nais – Innowacyjny system do motywowania i nagradzania pracowników

SHARE
Nais – Innowacyjny system do motywowania i nagradzania pracowników

NAIS, www.nais.co, Warszawa

W ostatnich latach rynek rozwiązań benefitowych w Polsce zyskał liczne grono odbiorców. Firmy coraz częściej zamiast podwyżek dają swoim pracownikom pakiety oryginalnych korzyści. Nowoczesne metody motywowania oferuje przedsiębiorcom program Nais.

Atrakcyjna oferta kluczem do satysfakcji pracownika

Dzisiaj pracownicy oczekują od firm już nie tylko atrakcyjnego wynagrodzenia za wykonywaną pracę, lecz także dodatkowych korzyści i wsparcia w zakresie opieki zdrowotnej, rozwoju pasji i kompetencji. Programy benefitowe zyskują coraz większą popularność i znajdują swoje miejsce w strategii firm, które dbają o swoich pracowników. Korzyści z wdrożenia systemów benefitowych są obopólne. Osoby zatrudnione czują się mocniej związane z firmą, a przedsiębiorstwa budują swój pozytywny wizerunek zaangażowanego i świadomego pracodawcy.

Efektywne zarządzanie budżetem

W związku z rosnącym zainteresowaniem programami benefitowymi, firmy świadczące tego rodzaju usługi muszą przygotowywać ofertę najwyższej jakości. Innowacyjne rozwiązania i ofertę dopasowaną do potrzeb każdego pracownika ma w swoim portfolio Nais. W programie pracodawca daje wolny wybór świadczenia zwiększając poziom satysfakcji zatrudnionych, a pracownicy mogą: skorzystać z usług klubu fitness, biletów do kina, zajęć dla rodzin z dziećmi. Amatorzy literatury odnajdą tu ofertę audiobooków i e-booków, a ci, którzy wolą zabezpieczyć swoje zdrowie za środki od firmy mogą skorzystać z abonamentów medycznych lub usług lokalnej prywatnej opieki medycznej. Dzięki Nais firma może w wygodny sposób nagradzać pracowników i przyznawać im jednorazowe  nagrody.

Program jest całkowicie bezpłatny dla firmy. Jego wdrożenie zajmuje zaledwie kilka minut. Może z niego korzystać nawet przedsiębiorstwo zatrudniające 4 osoby i nie ma tu znaczenia forma zatrudnienia: program obsługuje zarówno formy etatowe jak i zlecenia, umowy o dzieło i umowy B2B.

Nais w pigułce

Nais pozwala uwolnić pieniądze zamknięte w abonamentach. Pracodawca pozostaje właścicielem pieniędzy do momentu, w którym pracownik nie skorzysta rzeczywiście z usługi. W efekcie ten sam budżet pozwala nagrodzić większą grupę pracowników i w prosty sposób prowadzi do oszczędności finansowych w firmie. Dotyczy to środków obrotowych i tych zdefiniowanych w Zakładowych Funduszach Świadczeń Socjalnych. Nais pozwala w sposób zgodny z ustawą i regulaminami firmowymi dystrybuować te środki i raportować ich wykorzystanie.

Efektywniejsze wydawanie pieniędzy ma dzisiaj coraz większe znaczenie – benefity już nie są zastrzeżone dla wybranej grupy pracowników, stały się powszechnym elementem kontraktów o pracę i oczekują ich wszyscy, niezależnie od stanowisk jakie zajmują.

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article