Domestina – zostaw sprzątanie profesjonalistom
, / 914 0

Domestina – zostaw sprzątanie profesjonalistom

SHARE
Domestina – zostaw sprzątanie profesjonalistom

DOMESTINA, www.domestina.pl, Warszawa

Kim jesteśmy

Firma Domestina jest startupem technologicznym zorientowanym na działanie w branży usług porządkowych dla domu i biura. Na stronie internetowej można szybko i łatwo zamówić profesjonalną, sprawdzoną gosposię, która wysprząta mieszkanie lub dowolne miejsce pracy. Zajmuje to od 4 do 8 godzin roboczych, w zależności od potrzeb klienta. Oferujemy usługi zarówno jednorazowe, jak i abonamentowe.

Jak działamy

Za innowacyjny, niespełna dwuminutowy proces zamawiania wizyty lub całego pakietu, odpowiada inteligentny system zaprojektowany i stworzony przez Nikolaya Kazmina, CTO Domestiny. Zamawianie i płatności odbywają się wyłącznie online, bez potrzeby dzwonienia, wpisywania w kalendarzu i zapamiętywania czegokolwiek. Notyfikacje o wizytach, saldzie i dane gosposi przychodzą na podanego przy rejestracji maila.

Jaką mamy politykę

Wszystkie gosposie, zatrudnione w Domestinie posiadają umowy o pracę. Jeśli mają życzenie rozwijać swoją karierę wewnątrz firmy, zapewniamy im szkolenia managerskie, by w przyszłości mogły zarządzać własnym zespołem. System ocen wizyt zapewnia doskonałą jakość usług, gdyż wysoka punktacja jest dodatkowo premiowana. Wynagrodzenia naszych gospoś należą do jednych z najwyższych w branży. Działamy w myśl zasad CSR – Corporate Social Responsibility, jesteśmy społecznie odpowiedzialni. 

Co chcemy osiągnąć

Naszym celem jest, aby Domestina stała się częścią życia. Nasi klienci mogą uwolnić się od codziennych obowiązków i mieć więcej czasu na inne aktywności. Mamy również inną misję: chcemy pomóc zwalczać szarą strefę i rzucać wyzwanie złym praktykom na rynku pracy. Pragniemy, aby profesjonalizm pracowników sektora usługowego został wreszcie doceniony legalnie i bez umów śmieciowych.

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article