Kadromierz – planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.
, / 808 0

Kadromierz – planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.

SHARE
Kadromierz – planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.

KADROMIERZ, www.kadromierz.pl, Wrocław

Kadromierz to wygodne narzędzie do zarządzania personelem, które rozwiązuje uciążliwe problemy planowania, kontroli i rozliczania czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.

Czym jest nasz projekt?

Kadromierz to narzędzie do zarządzania personelem w modelu SaaS (Software as a service), które rozwiązuje uciążliwe problemy organizacji, kontroli i rozliczania czasu pracy pracowników i zleceniobiorców. Aplikacja doskonale wypełnia lukę pomiędzy tworzeniem grafików pracy, list obecności i listy płac na kartce papieru lub w skoroszytach Excel, a rozbudowanymi systemami HR/RCP dedykowanymi dla większych firm. Kadromierz to proste i wygodne w obsłudze narzędzie, z którego pożytek odczuje zarówno pracodawca jak i jego pracownicy. Dzięki oprogramowaniu w chmurze, aplikacja jest dostępna z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

Jaki problem rozwiązujemy?

Mamy już 2016 rok, oprogramowanie w chmurze jest doskonałym i przyszłościowym rozwiązaniem dla firm. Zauważyliśmy lukę w rozwiązaniach do zarządzania personelem dla firm gdzie występuje rotacja czasu/miejsca pracy pracowników, ich wynagrodzenie jest wypłacane na podstawie przepracowanych roboczogodzin lub zwyczajnie istnieje potrzeba rejestracji czasu pracy. Kadromierz to narzędzie do tworzenia online grafiku pracy, zbierania dyspozycyjności pracowników, list obecności i listy płac. Prosty i intuicyjny interfejs oraz znacząca oszczędność czasu sprawią, że osoba korzystająca z Kadromierza nie wróci do starych metod planowania i rozliczania czasu pracy pracowników.

Korzyści
Szczególne korzyści z wdrożenia oprogramowania to zaoszczędzony czas przy planowaniu i podliczaniu okresu rozliczeniowego, zwiększona kontrola nad czasem pracy pracowników oraz ulepszona komunikacja wewnątrz firmy.  Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w wypadkach, kiedy w firmie występuje rotacja czasu pracy, zarządza się wieloma lokalizacjami naraz, pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin lub istnieje potrzeba rejestrowania czasu wejścia/wyjścia pracownika z pracy.  Dzięki naszemu prostemu systemowi Ewidencji czasu pracy, pozbywa się Pani problemu papierowych list obecności oraz zdalnie zwiększy Pani kontrola nad czasem pracy zleceniobiorców.

Dla kogo jest Kadromierz?
Nasz system znajdzie zastosowanie szczególnie w firmach gdzie występuje rotacja czasu lub miejsc pracy pracowników, pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin lub istnieje potrzeba rejestrowania czasu wejścia/wyjścia pracownika z pracy. Aplikacja rozwiązuje problemy zleceniodawców, którzy pod koniec okresu rozliczeniowego są zmuszeni do podliczenia sumarycznej liczby godzin przepracowanej przez pracownika. Obecnie skupiamy się na wdrożeniach w branży: Gastronomii, sprzedaż detaliczna, firmy usługowe, zdrowie i uroda oraz sport i fitness.