Kadromierz – planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.
, / 946 0

Kadromierz – planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.

SHARE
Kadromierz – planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.

KADROMIERZ, www.kadromierz.pl, Wrocław

Kadromierz to wygodne narzędzie do zarządzania personelem, które rozwiązuje uciążliwe problemy planowania, kontroli i rozliczania czasu pracy pracowników i zleceniobiorców.

Czym jest nasz projekt?

Kadromierz to narzędzie do zarządzania personelem w modelu SaaS (Software as a service), które rozwiązuje uciążliwe problemy organizacji, kontroli i rozliczania czasu pracy pracowników i zleceniobiorców. Aplikacja doskonale wypełnia lukę pomiędzy tworzeniem grafików pracy, list obecności i listy płac na kartce papieru lub w skoroszytach Excel, a rozbudowanymi systemami HR/RCP dedykowanymi dla większych firm. Kadromierz to proste i wygodne w obsłudze narzędzie, z którego pożytek odczuje zarówno pracodawca jak i jego pracownicy. Dzięki oprogramowaniu w chmurze, aplikacja jest dostępna z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

Jaki problem rozwiązujemy?

Mamy już 2016 rok, oprogramowanie w chmurze jest doskonałym i przyszłościowym rozwiązaniem dla firm. Zauważyliśmy lukę w rozwiązaniach do zarządzania personelem dla firm gdzie występuje rotacja czasu/miejsca pracy pracowników, ich wynagrodzenie jest wypłacane na podstawie przepracowanych roboczogodzin lub zwyczajnie istnieje potrzeba rejestracji czasu pracy. Kadromierz to narzędzie do tworzenia online grafiku pracy, zbierania dyspozycyjności pracowników, list obecności i listy płac. Prosty i intuicyjny interfejs oraz znacząca oszczędność czasu sprawią, że osoba korzystająca z Kadromierza nie wróci do starych metod planowania i rozliczania czasu pracy pracowników.

Korzyści
Szczególne korzyści z wdrożenia oprogramowania to zaoszczędzony czas przy planowaniu i podliczaniu okresu rozliczeniowego, zwiększona kontrola nad czasem pracy pracowników oraz ulepszona komunikacja wewnątrz firmy.  Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w wypadkach, kiedy w firmie występuje rotacja czasu pracy, zarządza się wieloma lokalizacjami naraz, pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin lub istnieje potrzeba rejestrowania czasu wejścia/wyjścia pracownika z pracy.  Dzięki naszemu prostemu systemowi Ewidencji czasu pracy, pozbywa się Pani problemu papierowych list obecności oraz zdalnie zwiększy Pani kontrola nad czasem pracy zleceniobiorców.

Dla kogo jest Kadromierz?
Nasz system znajdzie zastosowanie szczególnie w firmach gdzie występuje rotacja czasu lub miejsc pracy pracowników, pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin lub istnieje potrzeba rejestrowania czasu wejścia/wyjścia pracownika z pracy. Aplikacja rozwiązuje problemy zleceniodawców, którzy pod koniec okresu rozliczeniowego są zmuszeni do podliczenia sumarycznej liczby godzin przepracowanej przez pracownika. Obecnie skupiamy się na wdrożeniach w branży: Gastronomii, sprzedaż detaliczna, firmy usługowe, zdrowie i uroda oraz sport i fitness.

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article