Czy się kręci – Roboty się nie męczą!
, / 823 0

Czy się kręci – Roboty się nie męczą!

SHARE
Czy się kręci – Roboty się nie męczą!

CZY SIĘ KRĘCI, www.czysiekreci.pl, Warszawa

Jesteśmy polskim start-upem dbającym o to, byś mógł spać spokojnie. Zajmujemy się monitorowaniem działania serwisów internetowych, abyś Ty mógł w pełni poświęcić się budowaniu swojej firmy.

W XXI wieku strony www i aplikacje internetowe stają się jednymi z najważniejszych, a właściwie nieodzownych kanałów komunikacji pomiędzy firmą a jej klientami. Wierzymy, że strona internetowa jest miejscem, które powinno być dostępne bez żadnych ograniczeń przez całą dobę. Doskonale wiemy że organizacja strony www nie należy do prostych zadań. Znalezienie domeny, hostingu czy instalacja certyfikatu SSL – nie każdy wie o co chodzi. A gdy już to masz, jak kontrolować poprawne działanie, czy też terminy ważności naszych usług. Zdarza się że gdy już masz swoją wymarzoną stronę coś na niej nie działa. Długo się ładuje lub obrazki wyświetlają się nie prawidłowo – co negatywnie wpływa na relację z Twoimi obecnymi i przyszłymi klientami. Optymalna strona internetowa to podstawa działalności każdej firmy, to Twoja podstawowa wizytówka i reklama.

Naszym zadaniem jest zadbanie o to, aby komunikacja pomiędzy Tobą i Twoimi klientami przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Na początek chcielibyśmy Ci zaproponować usługi polegające na sprawdzeniu poprawności funkcjonowania aplikacji w internecie. Dzięki naszym usługom to Ty jako pierwszy dowiesz się o zaistniałym problemie i będziesz mógł go usunąć, nim nadszarpnie on dobre imię twojej firmy, czy wpłynie negatywnie na Twoje relacje z klientami.

Czy się kręci to cztery usługi badające poprawność funkcjonowania Twojej strony internetowej.

Ping – usługa monitorująca poprawne działanie serwera na którym umieszczona jest Twoja strona internetowa. Informuje Cię ona o braku możliwości połączenia z serwerem lub o tym czy serwer jest włączony, czy nie. Od tego zależy czy Twoją stronę w ogóle widać w internecie.

Pageload – dzięki tej usłudze dowiesz się czy istnieje możliwość połączenia się z Twoją stroną i jak długo się ona ładuje. Często zdarza się tak i pewnie sam tego doświadczyłeś, że wchodząc na stronę jakiegoś sklepu, lub firmy opuszczasz ją po chwili ponieważ po kilkunastu sekundach wciąż nie widać całej zawartości. Nasz system monitorujący wychwyci tego typu błędy na Twojej stronie, dzięki czemu Twoi potencjalni klienci nie będą się irytowali powolnością ładowania strony.

Certyfikat SSL – usługa która sprawdza ważność jednego z najważniejszych składników Twojej unikalnej strony jaką jest certyfikat SSL. Certyfikat ten to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Nasza usługa bada, byś nigdy nie zapomniał o jego uaktualnieniu i był zawsze wiarygodny dla swoich odbiorców.

Usługa Prawa Zamówień Publicznych – jej powstanie podyktowane było zmianami jakie nastąpią w prawie do zamówień publicznych. W nowelizacji dyrektyw Unii Europejskiej która zaczęła obowiązywać od 18 kwietnia 2016 czytamy, że zamówienie publiczne jakie składamy powinno być dostępne bez przerwy przez konkretną ilość dni. Co znaczy, że jeśli Twoje zamówienie przez pewien czas było niedostępne, powinieneś wydłużyć jego dostępność o dany okres niedostępności. Skrócenie widoczności zamówienia, które może być spowodowane niedopatrzeniem że storna na której ono było nie działało pewien czas, jest powodem do unieważnienia całego zamówienia. By uniknąć tego typu problemów powstała nasza usługa.

W przyszłości planujemy poszerzyć wachlarz naszych usług o sprawdzenie procesów, dzięki czemu zyskasz unikatową szansę spojrzenia na serwisy internetowe swojej firmy z perspektywy klienta. O szczegółach naszych usług możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej www.czysiekreci.pl Zapraszamy! Z nami biznes zawsze się kręci!

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article