Ninja –  bezpieczny i anonimowy internetowy komunikator
, / 640 0

Ninja – bezpieczny i anonimowy internetowy komunikator

SHARE
Ninja – bezpieczny i anonimowy internetowy komunikator

NINJA, www.poufnosc.pl, Warszawa

Ninja to Najszybszy Internetowy Niezawodny Jednokierunkowy Anonimizator. Szyfruje wysłane komunikaty i nie pozwala na ich przechwycenie przez niepowołane osoby.

Korzystanie z Ninja jest niezwykle proste. Wystarczy wejść w komunikator, by utworzyć własny chatroom. System nie wymaga żadnej rejestracji czy zakładania konta użytkownika. W momencie utworzenia chatroom-u wygenerowany zostanie link oraz pin, które możesz rozesłać swoim rozmówcom. Rozmowa jest zabezpieczona numerem PIN – trzykrotne błędne wpisanie kodu, automatycznie usuwa rozmowę.

Zabezpieczeniem jest też czas sesji. W momencie, gdy na forum w przeciągu jednej minuty nie zaistnieje jakakolwiek reakcja, chat zostanie usunięty.

Komunikator zawiera również zabezpieczenia dotyczące historii. Po rozmowie nie zostają żadne ślady, ani w przeglądarce, ani na komputerze oraz serwerze. W momencie zamknięcia konwersacji, rozmowa zostaje skasowana i wszelki ślad po niej ginie.

Nasze narzędzie sprawia, że korzystanie z sieci internetowej oraz nowoczesnych form komunikacji staje się bezpieczniejsze. Telefony, przeglądarki czy popularne komunikatory są podatne na inwigilację oraz monitoring przez osoby trzecie. Oferowane przez nas rozwiązanie daje 100% poufności i bezpieczeństwa.