Ninja –  bezpieczny i anonimowy internetowy komunikator
, / 800 0

Ninja – bezpieczny i anonimowy internetowy komunikator

SHARE
Ninja – bezpieczny i anonimowy internetowy komunikator

NINJA, www.poufnosc.pl, Warszawa

Ninja to Najszybszy Internetowy Niezawodny Jednokierunkowy Anonimizator. Szyfruje wysłane komunikaty i nie pozwala na ich przechwycenie przez niepowołane osoby.

Korzystanie z Ninja jest niezwykle proste. Wystarczy wejść w komunikator, by utworzyć własny chatroom. System nie wymaga żadnej rejestracji czy zakładania konta użytkownika. W momencie utworzenia chatroom-u wygenerowany zostanie link oraz pin, które możesz rozesłać swoim rozmówcom. Rozmowa jest zabezpieczona numerem PIN – trzykrotne błędne wpisanie kodu, automatycznie usuwa rozmowę.

Zabezpieczeniem jest też czas sesji. W momencie, gdy na forum w przeciągu jednej minuty nie zaistnieje jakakolwiek reakcja, chat zostanie usunięty.

Komunikator zawiera również zabezpieczenia dotyczące historii. Po rozmowie nie zostają żadne ślady, ani w przeglądarce, ani na komputerze oraz serwerze. W momencie zamknięcia konwersacji, rozmowa zostaje skasowana i wszelki ślad po niej ginie.

Nasze narzędzie sprawia, że korzystanie z sieci internetowej oraz nowoczesnych form komunikacji staje się bezpieczniejsze. Telefony, przeglądarki czy popularne komunikatory są podatne na inwigilację oraz monitoring przez osoby trzecie. Oferowane przez nas rozwiązanie daje 100% poufności i bezpieczeństwa.

About Author
Przez ostatnie 3 lata prowadziłam Reaktor – centrum co-workingowe dla startupów technologicznych rozwijając jednocześnie swój startup - Homplex. Razem z Borysem Musielakiem organizowaliśmy cykl spotkań networkingowych tzw. „Open Reaktorów”, które przyciągnęły łącznie kilka tysięcy marzycieli, geeków i przedsiębiorców. Wspólnie uczyliśmy się jak poznawać nowych ludzi, jak komunikować się z inwestorami, jak tworzyć zgrane zespoły i jak budować biznes w warunkach skrajnej niepewności. Wyciągaliśmy wnioski z błędów tych, którzy dzielili się tym doświadczeniem podczas prezentacji, uznaniem nagradzaliśmy speakerów, którzy opowiadali o swoich sukcesach. Z czasem sami zaczęliśmy występować na scenie przedstawiając story własnych biznesów. Co miesiąc ponad 100 osób ze starej willi na Żoliborzu, zasłuchanych w startupowych opowieściach z różnych części świata, zabiera do domu tonę inspiracji i zyskuje przynajmniej kilku nowych znajomych. Zazwyczaj jakiś czas później wpływają oni na bieg wydarzeń, które skutkują nowymi klientami, produktami czy inwestorami. Zbudowaliśmy społeczność, która współpracując ze sobą tworzy nowe projekty i doskonali stare. Wspieramy rozwój przedsięwzięć znajomych poznanych przy piwie i pizzy w garażu miesiąc czy rok temu. Mamy dzisiaj to, czego nie mają polscy naukowcy. Wyniki ich badań w znacznie większym stopniu wpłynąć mogą na lepszą przyszłość niż tworzone przez naszą społeczność aplikacje, a mimo to nie widać żeby chcieli to rzeczywiście robić. By zacząć swoje pomysły materializować, a wynalazki przekształcać w biznes potrzebują tego samego co moje obecne środowisko 3 lata temu. Chcemy podzielić się z nimi tymi doświadczeniami i wpłynąć na to, jak rozwijać się będą projekty rozwiązujące nietrywialne problemy naszych czasów.

Related Article